Stand Back - warsztaty dla przedsiębiorców

Twój biznes powinien działać bez Twojego udziału

Stand Back - warsztaty dla przedsiębiorców

Twój biznes powinien działać bez Twojego udziału

Warsztaty Stand Back

Firma to skomplikowany organizm, gdzie logiczne procesy mieszają się z nastrojami ludzkimi i to w dodatku z szybko zmieniającym się marketingiem, technologią i tak dalej, a ponad wszystko trzeba jeszcze wyjść na plus. Dzięki systemom uporządkujesz swoją firmę, by funkcjonowała jak dobrze naoliwiona maszyna. Ponadto wprowadzone wskaźniki pozwolą Ci na bieżąco i z łatwością śledzić „stan zdrowia” firmy.

ZDOBĄDŹ UMIEJĘTNOŚĆ

BUDOWANIA ZESPÓŁ

NAUCZ SIĘ

UMIEJĘTNOŚCI

ZARZĄDZANIA CZASEM

DOWIEDZ SIĘ, JAK SIĘ

ZASTĄPIĆ SYSTEMAMI I

PROCEDURAMI

OPANUJ SZTUKĘ

BYCIA LIDEREM

ODKRYJ SWOJE

CEL OSOBISTY

ZROZUM ZŁOTE

ZASADY FINANSÓW

Są dwa różne typy biznesów

Osobiście wydałem ponad £50,000 na różne szkolenia oraz przez wiele lat musiałem eksperymentować, ucząc się na własnych błędach, natomiast dzięki szkoleniu dostajesz tę wiedzę za ułamek kosztów, w dodatku poprzeplatane moimi doświadczeniami!

Stand Back to nowy krok w Twoim biznesie

Jako przedsiębiorca, Twoim darem jest wymyślanie nowych pomysłów i wdrażanie je w życie, natomiast kiedy wciągniesz się w niekończącą się bieżączkę, zostajesz odciągnięty od Twojego daru, przez co po pewnym czasie zaczniesz czuć zmęczenie i niezrozumiałą pustkę. Proces Stand Back pozwoli Ci usystematyzowanie swojej firmy żeby nie tylko mogła działać bez Twojego ciągłego wkładu, ale przede wszystkim pozwoli Ci znów gonić za nowymi pomysłami.

NAJPIERW ODZYSKASZ WOLNOŚĆ NASTĘPNIE ZACZNIESZ MIEĆ NOWE POMYSŁY I IDEE

Dzięki 2-dniowemu szkoleniu „Stand Back” nauczysz się jak przemienić swoją firmę by mogła działać bez Ciebie!

Czy jesteś gotowy?

Kiedy firma działa tylko dlatego, że my codziennie jesteśmy dyrygentem, wykonawcą i też strażakiem gaszącym pożary, to niestety jesteśmy też blokadą do dalszego rozwoju firmy, bo już ciężej pracować się nie da. Proces Stand Back nie tylko pozwoli Ci odzyskać czas ale również umożliwi dalszy rozwój firmy! Więcej czasu i spokoju, a przy tym firma może się wreszcie dalej rozwijać, czego bardziej chcieć?

0