Na moim kanale kontestacji możesz dowiedzieć się jak działa rynek nieruchomości oraz biznes w UK. Wraz z Jakubem prezentujemy konkretne informacje i przykłady. Postaramy się wyłożyć kawę na ławę.

Od czasu do czasu zaprosimy osoby, które działają w biznesie nieruchomości oraz przedsiębirców, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy wszystkich również do prowadzenia dyskusji pod audycjami na Kontestacja.com

8. Współpraca z agencjami

Naszym gościem jest ponownie Tomasz Błędzki, który wraz z Dawidem opowiedzą, jak współpracować z agencjami nieruchomości. Odpowiednie kontakty wśród nich potrafią dostarczyć nam świetnych okazji inwestycyjnych!

7. Nieruchomości bez pośredników

Dzisiaj naszym gościem jest Tomasz Błędzki, który opowie o swoich sposobach docierania do właścicieli nieruchomości, a tym samym omija pośredników i agencje. Pozwala to na znacznie korzystniejsze negocjacje a tym samym zwroty z inwestycji.

6. Pierwszy dom Jakuba

Jakub kupił swoją pierwszą nieruchomość! W związku z tym dzieli się informacjami z początkującymi słuchaczami jak to zrobił, przez co przeszedł oraz dopytuje Dawida co dalej. Zapraszamy również na nasze spotkania ASBiRO Investors Sheffield oraz na stronę www.dowbuszproperty.com

5. Kredyty w Wielkiej Brytanii

Naszym gościem jest Agata Jaślarz, broker, inwestorka i specjalistka od pozyskiwania kredytów na nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Odpowie na nasze pytania oraz obalimy kilka mitów związanych z tematyką uzyskania finansowania na inwestycje!

4. Nieruchomości na łańcuszku

Dawid odpowie na kilka pytań związanych z nieruchomościami w łańcuszku, czym są. Dowiecie się w jaki sposób rozpocząć zarabianie na inwestycjach. Opowie też jak zachować się w przypadku kryzysu i przytoczy historie ze swojego doświadczenia.

3. Przygotowanie do pierwszej transakcji

Dzisiaj Dawid podzieli się informacjami oraz odpowie na pytania jak się przygotować do pierwszego zakupu nieruchomości w UK. Jako doświadczony Landlord odpowie na pytania Jakuba, który już podczas pierwszej traksakcji spotkał się z małymi utrudnieniami.

2. Flipowanie w UK

Dzisiejszym tematem będą flipy w UK. Naszym głównym gościem będzie Aleksandra Krizan-Bober, która może pochwalić się dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Dodatkowo wystąpią Alex I Jiri Krizan, którzy od ponad 3 lat kierują ekipa remontowa specjalizującą się w remontach domów na HMO. Z sukcesem przeprowadzili ponad 20 takich konwersji.

1. Początki

Jest to nasza pierwsza audycja, w której opowiadamy o tym czym się zajmujemy oraz jakie były nasze ścieżki życia do obecnego momentu.

Share This