Na moim kanale kontestacji możesz dowiedzieć się jak działa rynek nieruchomości oraz biznes w UK. Wraz z Jakubem prezentujemy konkretne informacje i przykłady. Postaramy się wyłożyć kawę na ławę.

Od czasu do czasu zaprosimy osoby, które działają w biznesie nieruchomości oraz przedsiębirców, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy wszystkich również do prowadzenia dyskusji pod audycjami na Kontestacja.com

15. Cztery domki to hotel

Bartosz to obecnie dyrektor Celestin Residence i prokurent spółki. Posiada doświadczenie zarządzania zespołem i całymi podmiotami tj. administracja publiczna i prawo spółkowe. Z zamiłowania coach i trener biznesu – umiejętności miękkie, mediacje sądowe, negocjacje, B&B, M&M, szkolenia sprzedażowe, etyka biznesu, etykieta. Z wykształcenia ekonomista. To również znakomity koordynator kontraktów w podmiotach krajowych i zagranicznych, manager zespołu w departamencie do spraw handlu, dyrektor działu marketingu w branży reklamowej

14. Księgowość w Wielkiej Brytanii

Szymon Niestryjewski w 2010 roku stworzył SN Accounts jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Niszę w usługach księgowych zauważył, rozmawiając ze znajomymi, których księgowi nie potrafili i nie chcieli wyjaśnić im zawiłości ich rozliczeń podatkowych

13. Równowaga w biznesie - Kuba Midel

Nasz kolejny gość, Kuba Midel, założyciel Akademii Bogactwa, biznesmen, rentier, inwestor.

12. Jak zamienić słowa w pieniądz? - Maciej Dutko

Maciej Dutko to przedsiębiorca, szkoleniowiec i doradca (e-biznes, e-marketing, funkcjonalność stron internetowych). Najbardziej doświadczony w Polsce audytor ofert sprzedażowych na Allegro i stron WWW. Opowie dzisiaj jak parę słów może być warte kilka, kilkanaście tysięcy funtów. Jak się targować, jak tworzyć sytuację WIN-WIN oraz jakie może to przynieść korzyści opowie Maciej

11. Aktywny inwestor kryptowalut

Paweł Trofimiuk to aktywny inwestor na rynku kryptowalut oraz nieruchomości. Opowie nam o swoich doświadczeniach z kryptowalutami oraz paru ciekawostkach z nimi związanymi. Dowiecie się też co stoi za siłą kryptowalut. Paweł również opowie z jakimi nieprzyjemnościami może się wiązać inwestowanie w bitcoin

10. Lease option

Tomasz Błędzki po raz trzeci, dla naszych słuchaczy, podzieli się informacjami na temat nieruchomości w UK. Tym razem wyjaśni czym jest Lease Option, jakie daje nam możliwości oraz kiedy jest to opcja dla nas.

9. Nikt nie żyje wiecznie

Dzisiejszym gościem jest Bogumił Guz, świetny specjalista z zakresu prawa spadkowego oraz ubezpieczeniowego w Wielkiej Brytanii. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę na jakie zagrożenia prawne i spadkowe może natrafić na wyspach, dlatego zapraszamy do aucycji.

8. Współpraca z agencjami

Naszym gościem jest ponownie Tomasz Błędzki, który wraz z Dawidem opowiedzą, jak współpracować z agencjami nieruchomości. Odpowiednie kontakty wśród nich potrafią dostarczyć nam świetnych okazji inwestycyjnych!

7. Nieruchomości bez pośredników

Dzisiaj naszym gościem jest Tomasz Błędzki, który opowie o swoich sposobach docierania do właścicieli nieruchomości, a tym samym omija pośredników i agencje. Pozwala to na znacznie korzystniejsze negocjacje a tym samym zwroty z inwestycji.

6. Pierwszy dom Jakuba

Jakub kupił swoją pierwszą nieruchomość! W związku z tym dzieli się informacjami z początkującymi słuchaczami jak to zrobił, przez co przeszedł oraz dopytuje Dawida co dalej. Zapraszamy również na nasze spotkania ASBiRO Investors Sheffield oraz na stronę www.dowbuszproperty.com

5. Kredyty w Wielkiej Brytanii

Naszym gościem jest Agata Jaślarz, broker, inwestorka i specjalistka od pozyskiwania kredytów na nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Odpowie na nasze pytania oraz obalimy kilka mitów związanych z tematyką uzyskania finansowania na inwestycje!

4. Nieruchomości na łańcuszku

Dawid odpowie na kilka pytań związanych z nieruchomościami w łańcuszku, czym są. Dowiecie się w jaki sposób rozpocząć zarabianie na inwestycjach. Opowie też jak zachować się w przypadku kryzysu i przytoczy historie ze swojego doświadczenia.

3. Przygotowanie do pierwszej transakcji

Dzisiaj Dawid podzieli się informacjami oraz odpowie na pytania jak się przygotować do pierwszego zakupu nieruchomości w UK. Jako doświadczony Landlord odpowie na pytania Jakuba, który już podczas pierwszej traksakcji spotkał się z małymi utrudnieniami.

2. Flipowanie w UK

Dzisiejszym tematem będą flipy w UK. Naszym głównym gościem będzie Aleksandra Krizan-Bober, która może pochwalić się dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Dodatkowo wystąpią Alex I Jiri Krizan, którzy od ponad 3 lat kierują ekipa remontowa specjalizującą się w remontach domów na HMO. Z sukcesem przeprowadzili ponad 20 takich konwersji.

1. Początki

Jest to nasza pierwsza audycja, w której opowiadamy o tym czym się zajmujemy oraz jakie były nasze ścieżki życia do obecnego momentu.

0