Buduj przyszłość

Dowbusz Property LTD

Przygotowanie nieruchomości może wiązać się z wielkimi kosztami oraz ryzykiem przepłacenia lub źle wykonanej pracy przez niesprawdzonych specjalistów.

Dlatego też oferujemy Państwu możliwość wykorzystania naszego wieloletniego doświadczenia w celu przeprowadzenia zarządzania remontem w sposób profesjonalny i kompetentny.

Konwersje nieruchomości

Przeprowadzamy konwersje nieruchomości komercyjnych na mieszkania lub HMO maksymalizując użyteczną przestrzeń i dochód potencjalnej nieruchomości.

Nieruchomości rezydenckie

Chcesz zamieszkać w domu marzeń? Pomagamy zrealizować remont upragnionego domu w najlepszy możliwy sposób jednocześnie wykorzystując kontrakty i wieloletnią współpracę z dostawcami aby zaoferować najlepszą możliwą cenę!

Home staging

Najlepsza praca to taka która zwraca się latami. Dlatego też oferujemy również profesjonalny home staging dzięki któremu raz wykonane zdjęcia i reklama będzie pracować i pokazywać Państwa nieruchomości w najlepszym możliwym świetle.

Co dla Ciebie możemy zrobić

Pełne zarządzanie remontem

Możemy przygotować pełny plan, wycenę oraz zarządzanie remontem inwestycji w zależności od Państwa potrzeb. Pozbywamy się problemów z wilgocią, przenosimy drzwi, dostawiamy ściany. Wszystko przy współpracy ze świetnymi specjalistami i architektami tak by spełniać wszystkie wymogi budowlane.

Przeprowadzimy projekt za Ciebie

Zapraszamy do kontaktu poprzez nasz formularz

Zapraszamy do kontaktu

0