“Dawid Dowbusz jest najlepszym przykładem osoby, która kreuje własną rzeczywistość. Wielokrotnie miałem okazję przyglądać się inwestycjom Dawida i widzę, że za każdym razem podnosi poprzeczkę.Tempo w jakim działa na rynku najmu jest godne podziwu i naśladowania.Uczenie się od praktyków, którzy sami wypracowali swój majątek jest po prostu bezcenne. Inwestowanie w nieruchomości staję się dziecinnie proste, kiedy można powielać sprawdzone schematy.”

Paweł Albrecht

Akademia Sourcingu™, https://www.pawelalbrecht.com/

“Od 3 lat zarządzam nieruchomościami pod wynajem w Bradford, Wielka Brytania. Wszystko zaczęło się od ludzi pozytywnie nastawionych do dzieleniem się swoim doświadczeniem i wiedzą. Dawid jest jedną z tych osób, która tworzy pozytywną energię i zaraża nią innych wokół siebie. Nauczyłem się też od niego, że każdy, kto ma jakiś cel i dąży do niego, może go osiągnąć. W krótkim czasie pokazał mi i doradził jak krok po kroku mogę zacząć budować swoje własne portfolio nieruchomości, aby być bardziej konkurencyjnym i podnosić standardy, aby moi klienci byli bardziej zadowoleni.”

Kamil Arabucki

“Dawid pokazuje że dzięki ciężkiej pracy i determinacji w krótkim czasie można osiągnąć wyznaczone cele, Jest prawdziwym ekspertem w nieruchomościach , w praktyczny sposób pokazuje jak zacząć inwestować i jak można od zera zbudować duże portfolio nieruchomości i cieszyć się wolnością finansową. Polecam szkolenie Dawida wszystkim którzy chcą zdobyć cenną i praktyczną wiedzę”

Michał Lewicki

Gdybym był Juliuszem Cezarem zakrzyknąłbym „Veni, vidi, vici !”Owszem, ”przybyłem, zobaczyłem”, ale zwyciężył Dawid Dowbusz. Inwestuję w nieruchomości w Polsce już od wielu lat i miałem tę przyjemność być gościem Asbiro Investor Club w Sheffield, a w szczególności lidera tej organizacji Dawida Dowbusza. Wprawdzie nie miałem pojęcia o tym, że Dawid robi szkolenia z inwestowania na rynku nieruchomości w UK, ale stwierdziłem, że muszę się doszkolić. Kto wie, gdzie mnie rzuci los?Spodobała mi się też domowo-wyjazdowa forma szkolenia. Śniadanie i obiad serwowany przez śliczną i uśmiechniętą małżonkę Anię oraz odwiedziny na zrealizowanych inwestycjach.I stwierdzam, że gdybym kiedykolwiek przeprowadził się do Anglii, to zapewne w pobliże Sheffield, żeby angielskiego mentora mieć w pobliżu i jak najczęściej korzystać z jego doświadczenia i wiedzy.Jeśli masz zamiar inwestować w Anglii nie ucz się na błędach własnych. Powinieneś natychmiast skorzystać z oferty Dawida i zacząć inwestować mądrze, metodycznie i z polotem

Jerzy Sempowicz

Szkolenie Dawida jest jedno z nielicznych w UK. Dlatego ma taką wysoką wartość dla uczestnika. Nieruchomościami w UK interesuję się już od jakiegoś czasu, więc postanowiłem podzielić się informacjami o szkoleniu we wpisie na blog:

 

Mentoring z inwestowania w nieruchomości w UK

Radosław Salak

Dawid swoja postawa skutecznie motywuje nie tylko mnie, ale i innych inwestorów. Tak, tak – inwestować w nieruchomości można bez ogromnego kapitału i Dawid powie Ci jak to zrobić! Jego kurs nastawiony jest na praktykę i o to własnie chodzi. Dawid w 1 dzień przekaże Ci wiedzę i doświadczenie, które zdobywał kilka lat, możesz się więc spodziewać konkretów. Nie każdy pokazałby Ci własne projekty i opowiedział o częstych błędach w inwestowaniu, byś TY mógł ich uniknąć. Jego charyzma I pozytywne usposobienie pozwalają odczuć, że wszystko jest możliwe.

Radek Grzesiuk

“Polecam serdecznie szkolenie u Dawida z nieruchomości. Połączenie praktyki z teoria do tego ogromna dawka wiedzy oraz motywacji. Milo spędzony czas który daje zapłon do działania Ps a jego Zona Ania gotuje wyśmienicie”

Iwona Gołąb

0